İletişim Bilgileri

METROMET METAL ÇELİK YAPI İNŞ NAK SAN TİC LTD ŞTİ

  • Yetkili Kişi: Şinasi
  • Telefon numarası: +90 (543) 603-00-18
  • +90 (262) 606-00-41
  • Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Cad. No: 14/A Şekerpınar Çayırova, çayırova, Kocaeli, 41100, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
Hurda

Hurda

Hurda;
1 TL
Satıcıya Ulaş
Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Şinasi
  • Telefon numarası: +90 (543) 603-00-18
  • +90 (262) 606-00-41
  • Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Cad. No: 14/A Şekerpınar Çayırova, çayırova, Kocaeli, 41100, Türkiye
Hizmet ile ilgili detaylı bilgi

Hurda; Demir dışı metal ve maddeler; nikelaj, krom, galvaniz, kalay, kurşun, emaye kaplama olmayacak, presli veya preslenmemiş kutu teneke, çivi ve bilye içermeyecek, metalik talaş, yağlı hurda, aşırı pas, toprak, lastik, plastik, kumaş, tahta, yağ, boya ve zift içermeyecektir. Hurdalar, araba lastikleri, çimento, tahta ve betonla doldurulmuş borular vb. parçalar içermemelidir. Hurdalar, çelik ergitme, ısıtma, taşlama, kesme, kaynak, curuf, fabrika tufali, çuvallama tozu, değirmen tozu, çamur vb. asetilen ile kesme işlemlerinden kaynaklanan atık, talaş, presli talaş ve yan ürünler içermemelidir. Alaşım ve Kalıntı Elementler Alaşımlı çelik, sökülmüş taşıt motoru ve parçaları; pik demir ve curuf içermeyecektir.
Hurda, geri dönüşümü mümkün atıklar için kullanılan genel bir terimdir. Eravcı Metal olarak sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız hurdacılar arasında önemli bir statüye sahiptir. Geri dönüşüm denince akla gelen bir firma olan Eravcı Metal, sektörün nabzını tutan gelişmeleri takip eden teknolojik alanda gelişimci bir vizyona sahiptir.
Geri dönüşüm malzeme üretiminde endüstriyel işlem sayısını azaltmak suretiyle enerji tasarrufu sağlar. Örneğin; metal içecek kutularının geri dönüşümü işleminde bu metaller direkt olarak eritilerek yeni ürün haline dönüştürüldüğünde bu metallerin üretimi için kullanılan maden cevheri ve bu cevherin saflaştırılma işlemlerine gerek olmadan üretim gerçekleştirilebilmektedir. Bu şekilde bir alüminyum kutunun geri dönüşümünden % 96 oranında enerji tasarrufu sağlanabilir. Benzer şekilde katı atıklarda ayrılan kağıdın yeniden işleme sokulması için gerekli olan enerji normal işlemler için gerekli olanın % 50’si kadardır. Aynı şekilde cam ve plastik atıkların da geri dönüşümünden önemli oranda enerji tasarrufu sağlanabilir.

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 1 TL
  • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Kocaeli'deki Pazarlama hizmetleri
Oluşturma tarihi: 06.08.2012 11:11
Düzenleme tarihi: 06.08.2012 11:11